Menu Zavřeno

Víte jak se orientovat v údajích na potravinových výrobcích?
Dle čeho vybírat vhodnější a zdravější výrobek?
Co znamenají jednotlivá loga?
Jsou biopotraviny zdravější?

 

Na tyto a mnohé další otázky Vám odpovíme v našem nutričním webináři tentokrát věnovaném problematice čtení potravinových obalů. 

Webinářem Vás opět provedou nutriční specialistky Mgr. Lucie Štrublová a Mgr. Jana Šalková Kráľová. 

Webinář se uskuteční v úterý 18.4. od 17:30.  

Po odeslání přihlášky pomocí formuláře níže na této stránce Vám přijde odkaz a informace o připojení na webinář. 

Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na FB Společně k úsměvu. 

Webinářem Vás provedou...

medailonky_Luci, Jana

Janča

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu ochrany a podpory zdraví. Při studiu 3 roky pracovala ve FN Brno Dětské nemocnici, kde se věnovala výživě onkologicky nemocných dětí a problémům výživy dětského a dospívajícího věku, zejména nadváze a obezitě. Její záliby jsou pole dance, zumba či posilování. Ve spolku pomáhá v rámci nutričně zaměřených akcí.

Lucka

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu patologické fyziologie.
Jako jedna ze zakladatelek spolku Společně k úsměvu, z. s. jemuž v současné době předsedá, propojuje správnou výživu a péči o pacienty, kteří si v dětském a dospívajícím věku prošly onkologickou léčbou stejně tak jako ona sama. Aktuálně se věnuje výzkumu v této oblasti na Ústavu patologické fyziologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, kde před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala. Jejím koníčkem je rodičovství, dcera Anitka, orientální tance a pečení.

Přihlašovací formulář

    Jméno a příjmení:

    Telefonní číslo:

    E-mail:

    Souhlasím, že zjišťované informace budou použity jen pro účely webináře "Čteme potravinové obaly" jako jednoho z projektů spolku Společně k úsměvu, z.s. v souladu s aktuální zákonem o ochraně osobních údajů.

    Zájemce o webinář souhlasí z pořízením záznamu pro účely spolku Společně k úsměvu,z.s..