Menu Zavřeno

Co jsou přirozeně se vyskytující a přidané cukry?
Kolik kostek cukru obsahují slazené nápoje?

Způsobuje konzumace cukru cukrovku?
Jsou všechny tuky špatné? 
Máme jíst jen tuky rostlinného původu?
Můžeme jíst při redukci tělesné hmotnosti vůbec nějaké tuky? 

Na tyto a mnohé další otázky Vám odpovíme v dalším nutričním webináři věnovanému problematice tolik zmiňovaných cukrů a tuků. 

Webinářem Vás opět provedou nutriční terapeutky Mgr. Lucie Štrublová a Mgr. Jana Šalková Kráľová. Webinář se uskuteční ve čtvrtek 24.11. od 17:30.  

Po odeslání přihlášky pomocí formuláře níže na této stránce Vám přijde odkaz a informace o připojení na webinář. 

Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na FB Společně k úsměvu. 

Webinářem Vás provedou...

medailonky_Luci, Jana

Janča

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu ochrany a podpory zdraví. Při studiu 3 roky pracovala ve FN Brno Dětské nemocnici, kde se věnovala výživě onkologicky nemocných dětí a problémům výživy dětského a dospívajícího věku, zejména nadváze a obezitě. Její záliby jsou pole dance, zumba či posilování. Ve spolku pomáhá v rámci nutričně zaměřených akcí.

Lucka

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu patologické fyziologie.
Jako jedna ze zakladatelek spolku Společně k úsměvu, z. s. jemuž v současné době předsedá, propojuje správnou výživu a péči o pacienty, kteří si v dětském a dospívajícím věku prošly onkologickou léčbou stejně tak jako ona sama. Aktuálně se věnuje výzkumu v této oblasti na Ústavu patologické fyziologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, kde před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala. Jejím koníčkem je rodičovství, dcera Anitka, orientální tance a pečení.

Přihlašovací formulář

    Jméno a příjmení:

    Telefonní číslo:

    E-mail:

    Souhlasím, že zjišťované informace budou použity jen pro účely webináře "Cukry a tuky v jídelníčku" jako jednoho z projektů spolku Společně k úsměvu, z.s. v souladu s aktuální zákonem o ochraně osobních údajů.

    Zájemce o webinář souhlasí z pořízením záznamu pro účely spolku Společně k úsměvu,z.s..