Menu Zavřeno

Srdečně Vás zveme na workshop „Jak dobře znám své tělo.“ Na workshopu se zaměříme na trénink všímavosti ke svému tělu, na zdroje, které nám tělo přináší a mimo jiné si vyzkoušíme relaxaci. Bližší informace o náplni workshopu můžete sledovat na této Facebookové události.

Akce je bezplatná a je otevřená všem, kteří se v dětství léčili s onkologickým onemocněním. Členství ve spolku Společně k úsměvu není podmínkou účasti. Kvůli omezené kapacitě míst je nutné se před workshopem přihlásit, a to do 30.8.  

Přihlásit se můžete ZDE. Po přihlášení Vám zašleme potvrzení o přijetí přihlášky a také kompletní informace o místě konání.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na nás neváhejte obrátit na email: svepomocnaskupina@spolecnekusmevu.cz

Přejeme všem hezké letní dny
Klára Sukaná a Andrea Blažková

A kdo pro Vás workshop připravuje?

Andrea Blažková

Vystudovala psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V současné době je frekventantka psychoterapeutického výcviku INSTEP. Profesně se věnuje rodinám nacházejícím se v rozvodovém nebo porozvodovém konfliktu a rodinám v krizové situaci. Ve spolku stála u zrodu svépomocné skupiny. Na vedení skupiny ji nejvíc baví jedinečné příběhy každého člověka a smysluplnost vzájemného sdílení. Když nepracuje, tak chodí po horách, zahradničí nebo vaří.

Klára Sukaná

Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala kurz krizové intervence. V současné době se účastní psychoterapeutického výcviku v terapii zaměřené na řešení. Pracuje jako psycholožka na základní škole a jako psychoterapeutka pro dospělé v soukromé praxi. Ve spolku moderuje svépomocnou skupinu a stará se o dobrovolnický projekt Moudrý průvodce. Na vedení skupiny ji nejvíc baví naslouchání lidským příběhům a mít možnost vidět, kolik lidem může dát “pouhé” sdílení vlastních pocitů a vzájemná podpora. Když nepracuje, tak se ráda vydá do přírody nebo za kulturou a povídá si s rodinou nebo přáteli.