Menu Zavřeno

Zveme Vás na další z webinářů zaměřených na podporu psychického zdraví!

Nejen v době pandemie a lockdownu je důležité vědět, odkud čerpat energii na zvládání náročných situací.  Společně prozkoumáme různé oblasti našich životů, které se pro nás mohou stát podporou. Čeká Vás několik prožitkových aktivit a možnost sdílení ve společné diskuzi.

Webinář se koná ve středu 25.11.2020 od 18:00. 

Přihlašovat se můžete ve formuláři níže. Po odeslání přihlášky Vám přijde odkaz a informace o připojení na webinář.

Těšíme se na vás.

Přihlašovací formulář

  Jméno a příjmení:

  Telefonní číslo:

  E-mail:

  Souhlasím, že zjišťované informace budou použity jen pro účely webináře "Laskavá péče o sebe a své potřeby?" jako jednoho z projektů spolku Společně k úsměvu, z.s. v souladu s aktuální zákonem o ochraně osobních údajů.

  Zájemce o webinář souhlasí z pořízením dokumentace a záznamu pro účely spolku Společně k úsměvu,z.s. a NF Krtek.

  Webinářem Vás provedou...

  Andrea Blažková

  Vystudovala psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V současné době je frekventantka psychoterapeutického výcviku INSTEP. Profesně se věnuje rodinám nacházejícím se v rozvodovém nebo porozvodovém konfliktu a rodinám v krizové situaci. Ve spolku stála u zrodu svépomocné skupiny. Na vedení skupiny ji nejvíc baví jedinečné příběhy každého člověka a smysluplnost vzájemného sdílení. Když nepracuje, tak chodí po horách, zahradničí nebo vaří.

  Klára Sukaná

  Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala kurz krizové intervence. V současné době se účastní psychoterapeutického výcviku v terapii zaměřené na řešení. Pracuje jako psycholožka na základní škole a jako psychoterapeutka pro dospělé v soukromé praxi. Ve spolku moderuje svépomocnou skupinu a stará se o dobrovolnický projekt Moudrý průvodce. Na vedení skupiny ji nejvíc baví naslouchání lidským příběhům a mít možnost vidět, kolik lidem může dát “pouhé” sdílení vlastních pocitů a vzájemná podpora. Když nepracuje, tak se ráda vydá do přírody nebo za kulturou a povídá si s rodinou nebo přáteli.