Menu Zavřeno

Zveme Vás na další z webinářů zaměřených na podporu psychického zdraví!

Většina z nás v době pandemie zažívá trápení, se kterými jsou často spojeny různé pocity (například smutek, nespokojenost, nejistota nebo hněv). Zároveň se za pocity mohou skrývat různé nenaplněné potřeby, které mohou být dlouhodobě skryté. Společně se pokusíme je prozkoumat a zaujmout laskavý postoj k sobě i ve chvílích, které nejsou jednoduché. Čeká Vás několik prožitkových aktivit a možnost sdílení ve společné diskuzi.

Webinář se koná v neděli 7.3.2021 od 18:00.

Přihlašovat se můžete ve formuláři níže. Po odeslání přihlášky Vám přijde odkaz a informace o připojení na webinář.

Těšíme se na vás.

Přihlašovací formulář

Webinářem Vás provedou...

Andrea Blažková

Vystudovala psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V současné době je frekventantka psychoterapeutického výcviku INSTEP. Profesně se věnuje rodinám nacházejícím se v rozvodovém nebo porozvodovém konfliktu a rodinám v krizové situaci. Ve spolku stála u zrodu svépomocné skupiny. Na vedení skupiny ji nejvíc baví jedinečné příběhy každého člověka a smysluplnost vzájemného sdílení. Když nepracuje, tak chodí po horách, zahradničí nebo vaří.

Klára Sukaná

Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala kurz krizové intervence. V současné době se účastní psychoterapeutického výcviku v terapii zaměřené na řešení. Pracuje jako psycholožka na základní škole a jako psychoterapeutka pro dospělé v soukromé praxi. Ve spolku moderuje svépomocnou skupinu a stará se o dobrovolnický projekt Moudrý průvodce. Na vedení skupiny ji nejvíc baví naslouchání lidským příběhům a mít možnost vidět, kolik lidem může dát “pouhé” sdílení vlastních pocitů a vzájemná podpora. Když nepracuje, tak se ráda vydá do přírody nebo za kulturou a povídá si s rodinou nebo přáteli.