Menu Zavřeno

Víte, jaký vliv na zdraví a redukci tělesné hmotnosti mají?

          Sacharidové vlny

          Ketogenní dieta

          Paleo dieta

          Krabičková dieta

          Konzumace many

Víte, jak správně redukovat tělesnou hmotnost bez jo-jo efektu?

Pokud ne, přijďte si nás poslechnout v online prostoru 25.10. v 18:00 na webináři  „Módní trendy ve výživě“. 

 

Webinářem Vás opět provedou nutriční terapeutky Mgr. Lucie Štrublová a Mgr. Jana Kráľová.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Následně na Vámi uvedený email Vám přijdou informace, jak se máte k webináři připojit.

Těšíme se na vás.
 

Webinářem Vás provedou...

medailonky_Luci, Jana

Janča

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu ochrany a podpory zdraví. Při studiu 3 roky pracovala ve FN Brno Dětské nemocnici, kde se věnovala výživě onkologicky nemocných dětí a problémům výživy dětského a dospívajícího věku, zejména nadváze a obezitě. Její záliby jsou pole dance, zumba či posilování. Ve spolku pomáhá v rámci nutričně zaměřených akcí.

Lucka

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu patologické fyziologie.
Jako jedna ze zakladatelek spolku Společně k úsměvu, z. s. jemuž v současné době předsedá, propojuje správnou výživu a péči o pacienty, kteří si v dětském a dospívajícím věku prošly onkologickou léčbou stejně tak jako ona sama. Aktuálně se věnuje výzkumu v této oblasti na Ústavu patologické fyziologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, kde před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala. Jejím koníčkem je rodičovství, dcera Anitka, orientální tance a pečení.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

    Jméno a příjmení:

    Telefonní číslo:

    E-mail:

    Souhlasím, že zjišťované informace budou použity jen pro účely webináře "Cukry a tuky v jídelníčku" jako jednoho z projektů spolku Společně k úsměvu, z.s. v souladu s aktuální zákonem o ochraně osobních údajů.

    Zájemce o webinář souhlasí z pořízením záznamu pro účely spolku Společně k úsměvu,z.s..