Menu Zavřeno

Srdečně Vás zveme na webinář “Společně ke zdravému úsměvu”, který bude zaměřený na  důležitost péče o dutinu ústní během a po onkologické léčbě. 

Jak můžou ovlivnit zkažené zuby a špatná péče o dutinu ústní průběh léčby nebo život po léčbě? Dá se předcházet problémům v dutině ústní během chemoterapie či radioterapie?

Na tyto otázky a spoustu dalších vám odpoví spolkoví lékaři z projektu “Moje pusa”, kteří se snaží vyvracet mýty o ústní hygieně napříč společností již mnoho let.

Připojte se k nám 24.3. v 18:00 na krátký teoretický webinář s následnou diskuzí, kde se můžete zeptat na cokoliv kolem zubních onemocnění a zdraví dutiny ústní.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Následně na Vámi uvedený email Vám přijdou informace, jak se máte k webináři připojit.

Webinář bude probíhat ve spolupráci s NFDO Krtek.

Těšíme se na vás.

 

Webinářem Vás provedou...

zubari_zmenseno

Markéta Šafářová

Vystudovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a nyní mimo jiné pracuje ve FN Brno, kde si dělá atestaci z Ústní, čelistní a obličejové chirurgie.

Její nejoblíbenější aktivitou je cestování a poznávání jiných kultur, pečení (amatérské s nejistým výsledkem) a trávení času s nejbližšími. S Dominikou už tři roky pořádají sbírku pro bezdomovce „Vytřiď to a poděl se“ a s oběma – Dominikou i Matejem se snaží prosadit preventivní program péče o dutinu ústní na onkologickém oddělení FDN Brno.

Matej Magura

Vystudoval obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Už během studií trávil volný čas na základních a středních školách učením studentů, jak správně pečovat o svůj chrup. Za několik let mu rukama prošly tisíce dětí a nadšení pro prevenci mu zůstalo i po ukončení vysoké školy. Po osudovém setkání se zakladatelkami spolku Společně k úsměvu byl už jenom malý krok ke snaze o vytvoření preventivního programu na onkologickém oddělení ve FDN. 

Většinu času věnuje péči o své pacienty v zubní ordinaci, a když nepracuje, tak cestuje, fotí, uteče lyžovat na hory nebo se potápí do mořských hlubin.

Dominika Hulová

Vystudovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po studiích se rozhodla zůstat v Česku a vrátit společnosti to, co dostala. Od roku 2018 pracuje, vedle své lékařské odbornosti, v dobročinné organizaci Dnes pomáhám, z.s., pořádá pravidelnou osvětovou akci o světě nevidomých Neboj se (mě) a spolu s Markétou a Matejem spustila iniciativu boření mýtů o dentální hygieně ve FDN.

Ve svém volnu šije taktickou výstroj, vystupuje se stand-up comedy partičkou Slzy štěstí nebo běhá dlouhé trasy kdekoliv v české přírodě.

Přihlašovací formulář