Menu Zavřeno

Srdečně Vás zveme na webinář „Mýty a fakta ve výživě“, který se uskuteční 27. 5. od 18:00.

Média jsou zdrojem mnoha protichůdných informací, ve kterých je často těžké se orientovat, co je a co není pravda? Všudypřítomná doporučení, co jíst a co nejíst či co je zdravé a co nezdravé, se v různé míře dotýkají každého. Pokud jste navíc vystaveni riziku zdravotních komplikací souvisejících s prodělanou onkologickou léčbou může být situace pro vás o to více matoucí. A co tedy s tím? Jak se v informacích vyznat? Jaké jsou mýty a jaká fakta? To se dozvíte na našem webináři zaměřeném přesně na toto téma!

Webinářem Vás opět provedou nutriční terapeutky Mgr. Lucie Štrublová a Mgr. Jana Kráľová.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Následně na Vámi uvedený email Vám přijdou informace, jak se máte k webináři připojit.

Webinář se bude konat za podpory NFDO Krtek.

Těšíme se na vás.
 

Kapacita je již naplněna, v případě zájmu o webinář nás kontaktujte na emailu: astra@spolecnekusmevu.cz. Rádi Vám poskytneme záznam.

Moc děkujeme za obrovský zájem! Velice si toho vážíme. 

Webinářem Vás provedou...

medailonky_Luci, Jana

Janča

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu ochrany a podpory zdraví. Při studiu 3 roky pracovala ve FN Brno Dětské nemocnici, kde se věnovala výživě onkologicky nemocných dětí a problémům výživy dětského a dospívajícího věku, zejména nadváze a obezitě. Její záliby jsou pole dance, zumba či posilování. Ve spolku pomáhá v rámci nutričně zaměřených akcí.

Lucka

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu patologické fyziologie.
Jako jedna ze zakladatelek spolku Společně k úsměvu, z. s. jemuž v současné době předsedá, propojuje správnou výživu a péči o pacienty, kteří si v dětském a dospívajícím věku prošly onkologickou léčbou stejně tak jako ona sama. Aktuálně se věnuje výzkumu v této oblasti na Ústavu patologické fyziologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, kde před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala. Jejím koníčkem je rodičovství, dcera Anitka, orientální tance a pečení.