Menu Zavřeno

Zveme Vás na další nutriční webinář, tentokrát se zaměříme na výživu jako jednu z možností prevence nádorových onemocnění v dospělosti!

 

Věděli jste, že existují živiny a potraviny, které mohou ovlivnit vznik určitého typu nádorového onemocnění?

Jedinec po onkologické léčbě z dětství je v dospělosti vystaven riziku rozvoje sekundárních malignit včetně těch, které se pojí s nevhodným životním stylem. Toto riziko lze snížit správným životním stylem kam neodmyslitelně patří i výživa a pohybová aktivita.

Webinářem vás opět provedou Jana Kráľová a Lucie Štrublová.
 
Webinář se koná úterý 15.12.2020 od 18:00.
 
Přihlašovat se můžete ve formuláři níže. Po odeslání přihlášky Vám přijde odkaz a informace o připojení na webinář.
 
Těšíme se na vás.
 
Tento webinář je organizovaný spolkem Společně k úsměvu, z.s. na zadání NFDO Krtek a je určený primárně pro pacienty, kteří se léčí nebo léčili na Klinice dětské onkologie.

Webinářem Vás provedou...

medailonky_Luci, Jana

Janča

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu ochrany a podpory zdraví. Při studiu 3 roky pracovala ve FN Brno Dětské nemocnici, kde se věnovala výživě onkologicky nemocných dětí a problémům výživy dětského a dospívajícího věku, zejména nadváze a obezitě. Její záliby jsou pole dance, zumba či posilování. Ve spolku pomáhá v rámci nutričně zaměřených akcí.

Lucka

Vystudovala obor nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V současnosti tam působí jako doktorand na Ústavu patologické fyziologie.
Jako jedna ze zakladatelek spolku Společně k úsměvu, z. s. jemuž v současné době předsedá, propojuje správnou výživu a péči o pacienty, kteří si v dětském a dospívajícím věku prošly onkologickou léčbou stejně tak jako ona sama. Aktuálně se věnuje výzkumu v této oblasti na Ústavu patologické fyziologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, kde před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala. Jejím koníčkem je rodičovství, dcera Anitka, orientální tance a pečení.

Přihlašovací formulář