Menu Zavřeno

Zajímá vás, jak lépe přijmout sám sebe, takový jaký jsem? Chtěli byste s námi zamyslet nad tím, jak se mít víc rád? A co nám to může do života přinést?

Pojďte s námi objevovat téma sebepřijetí v online prostoru 11.4. v 17:30 na webináři.

Webinářem Vás opět provedou psycholožky Mgr. Andrea Štěpánková a Mgr. Klára Sukaná

Přihlašovat se můžete prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Následně na Vámi uvedený email Vám přijdou informace, jak se máte k webináři připojit.

Těšíme se na vás.

Přihlašovací formulář

  Jméno a příjmení:

  Telefonní číslo:

  E-mail:

  Souhlasím, že zjišťované informace budou použity jen pro účely webináře "Adventní relax" jako jednoho z projektů spolku Společně k úsměvu, z.s. v souladu s aktuální zákonem o ochraně osobních údajů.

  Zájemce o webinář souhlasí z pořízením dokumentace a záznamu pro účely spolku Společně k úsměvu,z.s.

  Webinářem Vás provedou...

  Andrea Štěpánková

  Vystudovala psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V současné době je frekventantka psychoterapeutického výcviku INSTEP. Profesně se věnuje rodinám nacházejícím se v rozvodovém nebo porozvodovém konfliktu a rodinám v krizové situaci. Ve spolku stála u zrodu svépomocné skupiny. Na vedení skupiny ji nejvíc baví jedinečné příběhy každého člověka a smysluplnost vzájemného sdílení. Když nepracuje, tak chodí po horách, zahradničí nebo vaří.

  Klára Sukaná

  Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala kurz krizové intervence. V současné době se účastní psychoterapeutického výcviku v terapii zaměřené na řešení. Pracuje jako psycholožka na základní škole a jako psychoterapeutka pro dospělé v soukromé praxi. Ve spolku moderuje svépomocnou skupinu a stará se o dobrovolnický projekt Moudrý průvodce. Na vedení skupiny ji nejvíc baví naslouchání lidským příběhům a mít možnost vidět, kolik lidem může dát “pouhé” sdílení vlastních pocitů a vzájemná podpora. Když nepracuje, tak se ráda vydá do přírody nebo za kulturou a povídá si s rodinou nebo přáteli.