Menu Zavřeno

Na začátku března jsme se na webináři „Laskavá péče o sebe a své potřeby“ blíže podívali na téma potřeb a jejich naplňování. Také jsme se zaměřili na trénink laskavého postoje k sobě i v obtížných situacích.

Prezentaci z webináře naleznete ZDE.  V prezentaci se dozvíte více o potřebách, o soucitu se sebou a najdete v ní nápady, jak potřeby a laskavost přizvat do svého života. Jsou zde dále uvedeny odkazy na webové stránky, které přinášejí mnoho tipů na podporu duševního zdraví.

Další prezentace z uskutečněných webinářů zaměřených na podporu psychického zdraví naleznete ZDE.

 

Těší nás zpětné vazby účastníků webináře, a proto se s některými z nich s Vámi podělíme:

“Zaujalo mě to „uzemnění“…stát pevně nohama na zemi. A převedení kritiky k sobě do laskavosti k sobě samé. To je úplně nej myšlenka. Díky:-)”

“Bylo příjemné se na chvíli zastavit a zamyslet se nad svými potřebami.”

“Uvědomění, že v laskavosti vůči sobě mám mezery, díky za tipy… a můžu přemýšlet dál nad tím, jak naplnit pocit bezpečí, přijetí a lásky, jejichž nenaplnění ovlivňuje můj život.”

“Pro mne byla důležitá informace, že mé pocity jsou důležité jako ostatních, že se za ně nemám stydět, a že si mám uvědomovat své potřeby.”

“Mně se líbilo hned na začátku si uvědomit tu hřejivou chvilku, kdy jsem měla radost – myslím, že bych se nad tím měla zamýšlet častěji, abych v těch špatných chvílích měla dost vzpomínek na ty dobrý chvíle.”

“Je fajn uvědomit si, že jsem stejně důležitá, jako druzí … děkuji, budu se těšit zase někdy příště!”

„Webinář se mi moc líbil, zvláště v této nelehké době je dobré a podpůrné vědět, jak o sebe pečovat ve všech směrech.“

 

webinar_03_2021_letacek_2